درب اتوماتیک شیشه ای

درب اتوماتیک

اولین درب شیشه ای اتومات  در دهه ۷۰میلادی توسط یک دانش آموز اهل اوهایو آمریکا اختراع شد.

نخستین سری درب های اتوماتیک هیدرولیکی بودند که امنیت و راحتی را به ارمغان می آوردند اما هزینه زیادی داشت.

امروزه با پیشرفت زندگی به دنبال راحتی استفاده از ابزار و لوازم زندگی میباشند.در روزگار قدیم این امر برای مردمان آن زمان بیشتر رویا و غیر قابل دسترس بوده است که حال استفاده مداوم آن ها را جزء جدایی ناپذیر از زندگی ما تبدیل کرده است.یکی از مواردی که موجب سهولت در رفت و آمدها در ورودی ساختمان ها میباشد درب اتوماتیک است.

با ورود سیستم الکترومکانیک به ایران و همچنین رقابت شدید در بازار قیمت درب اتوماتیک کاهش یافته و از لیست کالاهای تجملی و گران قیمت خارج شده و این امر باعث شده تا اکثر ساختمان های در حال ساخت شروع به مجهز کردن ساختمان به درب های اتوماتیک نمایند.

اکثر مردم روزانه با برخی از انواع ورودی های خودکار کار میکنند.استفاده بی نظیر از اکثر سیستم های درب از سوی کاربر رخ میدهد. باز کردن درب اتوماتیک و یا برقی به صورتی  است که به خودی خود باز میشود ولی درب های نیمه اتوماتیک باید با فشار یا کشیدن دسته و یا کلید درب را باز کنیم.

ظرافت در طراحی و ساخت،کیفیت بالا،استفاده آسان از پارامترهای لازم برای تولید و اجرای درب های شیشه ای میباشد.

درب های شیشه ای معمولا در محیط های اداری یا فروشگاهی مورد استفاده قرار میگیرد.

درب های اتوماتیک شیشه ای بزرگترین مزیتی که دارند این است که فضای کمتری را اشغال میکند این درب ها چون زاویه دار باز نمیشوند در نتیجه فضای اطراف خود را درگیر نمیکنند.

انواع درب های اتوماتیک:

درب اتومات شیشه ای:درب اتوماتیک تلسکوپی/درب اتوماتیک شیشه ای اتوبوسی/درب اتوماتیک شیشه ای نیم گرد/درب اتوماتیک شیشه ای تمام گرد/درب اتومات شیشه ای لولایی

درب اتوماتیکی پارکینگی:جک اتوماتیک بازویی/تک لنگه و دو لنگه/جک اتوماتیک ریلی

رولاپ ها:مدل صنعتی(موتور های ساید)/موتور های معمولی(توبولار)/زیر سقفی (سکشنال)

شرکت تهران صنعت ۰۲۱٫۵۵۵۰۹۰۰۴٫۵۵۵۰۸۲۴۴٫۵۵۴۴۵۴۲۷

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *